protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

چگونه به طور کامل و ایمن از خود در برابر امواج وای فای و سایر امواج الکترومغناطیسی بدون هیچ عوارضی مراقبت کنیم؟ بگذارید قبل از شروع پاسخ را بگوییم و در ادامه مطلب از آن به طور کامل آگاه شوید:

برخی کریستال های معرفی شده در این مطلب شما را از انتشارات میدان الکترومغناطیسی (EMF) که کلیه امواج وای فای و … را در بر میگیرد محافظت می کند و قسمت عمده این خواص توسط آزمایشهای علمی اثبات شده اند و بخشی از این خواص نیز با شیوه های آزمایشی در جوامع آماری مختلف و مشاهدات دانشمندان و سنگ شناسان اثبات شده اند.

تمامی افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند تا امروز مطالب زیادی راجع به جلوگیری از امواج الکترومغناطیس اطراف ما مطالعه نموده اند و در تمامی آنها نیز به صورت مشترک به موارد کاملا مفید زیر اشاره شده اند:

1.فاصله ایمن از لوازمی و دستگاههایی مانند مودم و … و همچنین فاصله 20 الی 30 سانتی حداقل 8 اینچ از تلفن همراه

2.عدم استفاده از تلفن همراه و سایر دستگاههای دارای امواج بیش از 30 دقیقه در یک زمان

3.برای همه دستگاها در از هدفون و وسیله بیسیم بلوتوث استفاده شود

4.اگر کودکان از دستگاه صفحه نمایش برای بازی استفاده می کنند، باید در حالت هواپیما (ایر  پلن مود) باشد.

5.تابش فرکانس رادیویی نباید داخل اتاق باشد از جمله منابع اصلی این امواج مانند مودم ها و مانیتورها در اتاق خواب کودک جلوگیری شود.

6.در خانه استفاده از دستگاه هایی که از اینترنت استفاده میکنند را به حداقل برسانید و از اتصال کابلی برای اینترنت استفاده کنید.

7.از گیاهان و گلهای آپارتمانی در محیط داخلی خانه استفاده نمایید.

حالا فکر می کنید همه موارد بالا چقدر در جلوگیری از عوارض امواج الکترو مغناطیسی کمک کننده بوده اند. آیا باید موارد بالا را انجام دهیم ؟ بله صد درصد! اما نکته مهم این است که تمام این موارد درصد بسیار پایینی از مشکلات امواج وای فای و الکترومغناطیس و 5G در راه بازارهای امروزی را کاهش می دهند و گواه آن نیز مطالعات و تحقیقات معتبر روز دنیا و همچنین افزایش روزافزون آمار سرطان ها، بیماری های روحی و روانی و همچنین سایر بیماری های داخلی و هورمونی است!چون موضوع فرستنده های بزرگتر مانند ماهواره ها، دکل های غول آسای مخابراتی و ….. هستند.

پس راه حل چیست؟ قبل از هر چیز باید بدانیم وقتی از امواج الکترومغناطیس صحبت میکنیم منظور تنها 4G و 5G و Wifi نیست بلکه تلویزیون ها، مودم ها، مانیتورها و سایر لوازم برقی و الکترونیکی نیز شامل آن ها می شوند.اما این دستگاهها بخش جدایی ناپذیر زندگی ما شده اند.

در ضمن اگر به درستی در موتورهای جستجو سرچ کنید اغلب به زبان انگلیسی نیز مطالب معتبر علمی راجع به عوارض مخرب و وحشتناک آنها ثبت شده است.اما چه چیزی این مطالب تکان دهند و مهم را از چشم کلیت جوامع مخفی نموده است.

protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

پاسخ ساده است: تبلیغات و رسانه ها! بله شما در تمام ساعات شبانه روز از تلوزیون، سایت های معروف، برندهای سازنده تلفن های همراه، کارخانه جات ساخت لوازم برقی و صوتی و همینطور دولت ها تبلیغ و تعریف و تمجید این وسایل را می شنوید که البته شکی در برخی فواید آنها نیست.

 اما هیچگاه از مضرات وحشتناک آنها سخنی نخواهید شنید! چرا؟ چون بر طبق اصول روانشناسی شما باید درگیر خطای اکثریت و همچنین خطای مرجعیت شوید. در این سیستم شما به چیزی که عموم جامعه و بزرگان به آن اعتقاد دارند، اعتقاد یافته و آن را سرلوحه زندگی خود قرار می دهید.

این موضوعات بسیار پیچیده و دارای مباحث طولانی مدت است که شاید به خواندن و مطالعه حداقل چندین کتاب نیاز دارد.اما خیلی مفید و مختصر یکی از آنها را برای شما بازگو می کنیم.نرخ جذب SAR  در تلفن های همراه که شاید 90 درصد مردم از آن بی اطلاع هستند اما سالها است که سازندگان تلفن های همراه آن را در جدول ساخت خود درج می نمایند.

اما این ضرایب اولا آزمایشگاهی و کوتاه مدت و ثانیا با دو معیار اتحادیه اروپایی و آمریکایی با ضریب متفاوت سنجیده می شود که یکی 1.6 وات بر کیلوگرم از هر گرم بافت طبیعی و یکی 2 وات بر کیلوگرم برای هر 10 گرم بافت طبیعی است.خلاصه اینکه این ضرایب هم کاملا تبلیغاتی و برای جلوگیری از هیاهوهای مردمی و خبری اجرا شده اند.این مورد را حالا به تمام صنایع مخابرات و تکنولوژی و لوازم خانگی و …. گسترش دهید خودتان می بینید که چه آشفته بازاری خواهد بود.

پس چگونه از آنها استفاده و ازبیشتر مضرات آن جلوگیری کنیم؟ همین حالا که این مطلب را برای شما آماده می کنیم نیز در معرض همین امواج الکترومغناطیس و وای فای هستیم. پس چگونه از آن خلاص شویم؟ این سوال درست و خوبی است.راستی قبل از گفتن راه حل بیایید با برخی بیماری های ناشی از امواج الکترومغناطیسی و وای فای و همچنین برخی بهبودها و فواید جلوگیری از این امواج آشنا شویم:

protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

عوارض قرار گرفتن طولانی مدت در معرض امواج الکترومغناطیس و وای فای:

افسردگی

افزایش احتمال آلزایمر

سردردهای مضمن

افزایش سریع سطح استرس

ایجاد بیماری های خود ایمنی

ایجاد حساسیت‌های الکتریکی

بیماری‌های قلبی مانند آریتمی

افزایش احتمال ابتلا به سرطان

افزایش سرعت رشد تومورهای مغزی

وزوز گوش و رفتارهای عصبی ناخودآگاه

افزایش برخی بیماری تنفسی مانند آسم

و…..

و اما برخی فواید جلوگیری از قرار گرفتن در معرض امواج الکترومغناطیس:

بهبود وضعیت خواب، مخصوصا خواب عمیق

افزایش انرژی و توانایی بدنی

آرامش عصبی و افزایش انرژی مثبت

بهبود سریع تر بیماری های هورمونی و سیستم ایمنی

احساس سبکی و راحتی بیشتر در ذهن

خنک ‌تر ماندن خانه و اتاق

نرمی پوست و جلوگیری از بیماریهای پوستی

عدم وجود طعم فلز در دهان مانند مزه آهن

و …..

protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

حالا راه حل: استفاده از برخی کریستال ها که در ادامه اسامی آنها را برای شما درج نموده ایم. اما اول بیایید کمی با ساختار کریستال ها و نحوه کار آنها آشنا شویم:

برخی کریستال ها مولکول های روی سطح پوست را پولاریزه کرده و یک دیوار محافظ در مقابل امواج الکترومغناطیس تولید می کنند.

در میان کریستال ها یکی از محبوب ترین و فراوان ترین آنها کوارتز است که دارای یک ترکیب شیمیایی از یک قسمت سیلیسیم و دو قسمت اکسیژن تشکیل شده است. این دی اکسید سیلیکون (SiO2) است. این ماده معدنی بسیار فراوان  در سطح کره زمین یافت می شود و ویژگی های منحصر به فرد آن را به یکی از مفیدترین مواد طبیعی تبدیل می کند. در برابر هوازدگی مکانیکی و شیمیایی بسیار مقاوم است.کوارتزها دارای درجه سختی 7 و شکل کریستال های شش ضلعی هستند.

از نظر شیمیایی در تماس با اکثر مواد بی اثر است. این سنگ دارای ویژگی های الکتریکی و مقاومت در برابر حرارت است. یکی از شگفت انگیزترین خصوصیات کوارتز توانایی لرزش در فرکانس های دقیق است. این فرکانس ها آنقدر دقیق هستند که می توان از کریستال های کوارتز برای ساختن ابزارها و تجهیزات بسیار دقیق برای نگهداری زمان استفاده کرد و همچنین می توانند سیگنال های رادیویی و تلویزیونی را با فرکانس های دقیق و پایدار منتقل کنند.جالب است بدانید که این کریستال در اکثر صنایع بزرگ جهان مورد استفاده قرار می گیرد و انواع بسیار گوناگونی دارد.

protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

نکته جالب تر اینکه استفاده از تکه های بزرگ و متوسط  آن در مکان های مختلف خانه و محل کار نیز می تواند امواج الکترومغناطیس را جذب و از رسیدن آن به شما جلوگیری نماید.بله همین کریستال هم در ساخت آن وسایل و هم در دفع امواج آنها نقش موثر خود را ایفا می نماید و فقط موضوع نحوه استفاده از آن است.

نکته جالب تر اینکه اکثر کوارتزهای مورد استفاده در صنایع آزمایشگاهی و ساخت دست بشر هستند و در نقطه مقابل شما می توانید از کریستال های کاملا معدنی و طبیعی به شکل تراش نخورده و طبیعی آنها و یا در قالب جواهرات و وسایل کاربردی خود استفاده نمایید و از فواید ویژه آن نیز بهره مند شوید.کریستال کوارتز سفید تنها یکی از کریستال های موجود در جهان است و در ادامه با انواع متنوعی از این کریستال های در دسترس خود آشنا خواهید شد.

کوارتزها در رنگ های معمول شفاف ، سفید ، خاکستری ، بنفش ، زرد ، قهوه ای ، سیاه ، صورتی ، سبز ، قرمز یافت می شوند.

کوارتز یک سنگ قیمتی عالی، سخت، بادوام است. انواع محبوب کوارتز که به عنوان سنگهای قیمتی زیاد مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از: آمتیست ، سیترین ، رز کوارتز ، کوارتز دودی و آونتورین.برخی عقیق ها نیز از انواع کوارتز با ساختار ریز بلور هستند.حالا در ادامه لیست دقیقی از این سنگ ها را در اختیار شما قرار می دهیم و اگر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید یک مطلب مهم و ویژه در رابطه با یک سنگ جادویی برای شما بازگو خواهد شد. این قسمت پایانی با قرار دادن لینک همین بخش از یکی از معتبرترین مجلات سلامتی جهان برای شما ترجمه و تهیه شده است تا بتوانید به مطلب اصلی نیز رجوع نمایید.

protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

ابتدا لیست سنگ های مفید در دفع امواج الکترومغناطیسی:

رز کوارتز – کریستال کوارتز – تورمالین سیاه – کوارتز دودی – عقیق – لپیدولیت – آونتورین – فیروزه – گارنت – یاقوت

جاسپر قرمز – هماتیت – چشم ببر – جاسپر قهوه ای و زرد – جاسپر اقیانوس – اپیدوت – یشم – آمازونیت – اوپالیت – زمرد

حالا در نهایت قول یک سنگ جادویی و خاص را به شما داده بودیم، سنگی عجیب که تنها در کشور روسیه یافت می شود.این سنگ خاص شانگیت(shungite) نام دارد.این سنگ گاها شونگیت نیز تلفظ می شود.

protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

در سال های اخیر ، کریستال های شفابخش محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. عتقاد بر این است که این سنگها دارای خصوصیاتی هستند که می توانند به روش های مختلف سلامت ذهن ، جسم و روح شما را تقویت کنند.

انواع مختلفی از کریستال های شفابخشی وجود دارد، اما برخی از آنها کاملاً منحصر به فرد هستند. یک نمونه از آن ها شانگیت است. یک سنگ نادر که گفته می شود در برابر آلاینده ها، رادیکال های آزاد و میکروب های مضر کار می کند. همچنین ادعاهایی وجود دارد که ممکن است به شما در محافظت از قرار گرفتن در معرض میدان الکترومغناطیسی کمک کند.

بیایید نگاهی دقیق به شونگیت و کاربردهای آن بیاندازیم. ما همچنین آنچه علم درباره این سنگ می گوید، به علاوه چگونگی استفاده سنتی از آن را بررسی خواهیم کرد.

شونگیت یک سنگ سیاه نادر است که تا 99 درصد کربن ساخته شده است. این ماده عمدتا در Shunga ، دهکده ای در کارلیا، روسیه یافت می شود.

این سنگ از ترکیب منحصر به فردی برخوردار است. این ماده شامل فولرن ها یا مولکول های کروی 3 بعدی است که از 60 اتم کربن ساخته شده است. این مولکول ها توخالی هستند و گاهی اوقات آنها را گوی باکی می نامند. شونگیت همراه با فولرن ها تقریباً از تمام مواد معدنی موجود در جدول تناوبی تشکیل شده است.

منشا سنگ شونگیت یک رمز و راز است. به طور معمول ، مواد ساخته شده از کربن از مواد آلی پوسیده مانند جنگل های قدیمی تهیه می شوند. اما تصور می شود که این سنگ حداقل 2 میلیارد سال قدمت داشته باشد. این قبل از وجود حیات آلی در کره زمین است.

برخی از نظریه های منشا شونگیت عبارتند از:

یک شهاب سنگ بزرگ به زمین برخورد کرد و شونگیت را به زمین رساند

شونگیت به دلیل وجود میکروارگانیسم ها در آب مجاور شکل گرفته است

ترکیب مواد آلی در سنگهای رسوبی با گذشت زمان تغییر کرد

اگرچه دانشمندان از چگونگی شکل گیری یا پیدایش شونگیت اطمینان ندارند، اما آنها مزایای بالقوه سنگ را به محتوای فولرن آن نسبت می دهند.

باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد

فولرن ها که در شونگیت یافت می شوند ، نوعی ساختار نانوی کربن (CNS) هستند. CNS ها اشکال مختلف فیزیکی کربن هستند.

طبق بررسی 2017 از منابع معتبر ، CNS می تواند عوامل بیماری زای مضر را از بین ببرد. گزارش شده است که آنها با آسیب رساندن به دیواره سلولی باکتری ها و ویروس ها کار می کنند. بعلاوه ، هنگامی که CNS با میکروبها ارتباط برقرار می کند ، میکروبها الکترون از دست می دهند و می میرند.

برای درک اینکه چگونه فولرنهای موجود در شونگیت می توانند به طور خاص بر عوامل بیماری زا تأثیر بگذارند ، مطالعات بیشتری لازم است.

آب را تصفیه می کند

از دوران باستان ، از شوگیتیت برای تصفیه آب استفاده می شده است. این به دلیل فعالیت ادعایی آن در برابر باکتری ها و ویروس ها است.

یک مطالعه در سال 2018 اظهار داشت که شونگیت می تواند با از بین بردن آلاینده ها و مواد آلی مانند آفت کش ها ، آب را فیلتر کند. یک مطالعه در سال 2017 همچنین نشان داد که کربن حاصل از شونگیت می تواند ترکیبات رادیواکتیو را از آب خارج کند.

استرس اکسیداتیو را کاهش می دهد

این نتایج ممکن است امیدوار کننده به نظر برسد ، اما لازم به یادآوری است که این نتایج یک مطالعه میدانی است و جامعیت پیدا نکرده است. برای درک توانایی آنتی اکسیدانی شونگیت برای انسان ، تحقیقات بیشتری لازم است.

التهاب را کاهش می دهد

در مطالعه حیواناتی که در سال 2017 ذکر شد ، مشخص شد که shungite باعث کاهش التهاب می شود. محققان سطح پایین مارکرهای التهابی ، از جمله سیتوکین ها ، یا پروتئین های درگیر در التهاب را اندازه گیری کردند.

به دلیل این مزیت ، دانشمندان حدس زدند که ممکن است شونگیت برای بیماری های التهابی مفید باشد. باز هم ، تحقیقات بیشتر لازم است.

protection-against-electromagnetic-waves-using-crystals

به طور سنتی ، آب آغشته به شونگیت برای موارد زیر استفاده می شود:

آلرژی – گلو درد – آسم – مسائل معده – آرتروز – مشکلات کلیوی – مشکلات کبدی – مشکلات کیسه صفرا – بیماری خودایمنی – اختلال عملکرد پانکراس – خستگی مزمن

از لحاظ تئوری ، اعتقاد بر این است که اگر شونگیت دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی باشد ، می تواند به این شرایط کمک کند.

انتشارات میدان الکترومغناطیسی (EMF) را محافظت می کند:

کاربران شونگیت می گویند این سنگ توانایی محافظت از شما در برابر انتشار EMF را دارد.

آزمایش هایی از سال 2003 در دسترس است ، که جایی در آن گزارش شده است که shungite از موش ها در برابر تابش الکترومغناطیسی محافظت می کند.

استرس را برطرف می کند

طبق گزارش های حکایت ، شونگیت برای رفع استرس مفید است. اعتقاد بر این است که انرژی منفی را جذب می کند و احساسات را متعادل می کند.

نحوه استفاده از شونگیت

از شونگیت به چندین روش می توان استفاده کرد. با توجه به کسانی که به طور منظم از آن استفاده می کنند :

از نظر تاریخی ، از شونگیت برای تصفیه آب استفاده می شود. می توانید از فیلتر شونگیت استفاده کنید و یا سنگ ها را به مدت 2 تا 3 روز در آب قرار دهید.

آن را به عنوان جواهرات بپوشید. مانند سایر سنگ ها ، شانگیت به صورت مهره یا آویز در دسترس است.

آن را در کیف خود حمل کنید. به شما این امکان را می دهد که هنگام کار از خواص درمانی شونگیت بهره مند شوید. گزینه دیگر قرار دادن سنگ در جیب شماست.

آن را در نزدیکی منابع EMF قرار دهید. برخی از مردم این سنگ را در نزدیکی دستگاه های الکترونیکی مانند مایکروویو و روترهای Wi-Fi قرار می دهند تا از آنها در برابر EMF محافظت کند.

شانگیت را در خانه خود قرار دهید. توصیه می شود برای کمک به تخریب و بهبود خواب خود سنگ را در نزدیکی تخت خود قرار دهید.

با سنگ مراقبه کنید. می توانید در نزدیکی سنگ مراقبه کنید یا آن را روی بدن خود قرار دهید.

لینک مطلب مربوط به خواص سنگ شانگیت از مجله معتبر خط سلامتی : https://www.healthline.com/health/shungite

منابع این مطلب:

www.healthline.com

geology.com

  • احساس حضور
  • اردیبهشت 16, 1400
  • 5341 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 18 =

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...